Kretsturnstevne 2023
Barnekretsturnstevnet er for alle barn fra og med 1.klasse. Årets stevne arrangeres på Mo i Rana 2. - 4. juni
Reise
Vi reiser med tog fredag 2.juni.
Retur med tog søndag 4. juni på ettermiddagen.
Det er også mulig for dere som foresatte å være med på turen dersom dere ikke ønsker å sende barna alene. Enten om du ønsker å være med å bidra som reiseleder, eller bare ønsker å være med som trygghet og tilskuer. Mer info om dette i påmeldingsskjemaet.
Oppvisning
På stevnet skal klubben ha en felles oppvisning på ca. 15 min med alle våre deltakere. Årets tema for stevnet er "Vikinger". I programmet skal det være både trampett, tumbling, dans, akrobatikk m.m. - vi skal smelte sammen alle våre partier til et stort SHOW!
Påmelding
For å melde på, fyll ut skjemaet.
Påmelingsfrist for å være med er fredag 20. april.
Ved påmelding etter fristen må dere selv ordne egen transport, og det vil komme et tilleggsgebyr til arrangør på kr. 100,-
Ta kontakt på julie@bodogymogturn dersom du ønsker å være med, men ikke rakk fristen.
Foreløpig program for helga
Fredag 2. juni
Ankomst og innsjekk
Kveldsmat
Lørdag 3. juni
07:00 - 09:00 Frokost
08:30 - 11:00 Øving i hallen gruppevis
11:30 Defilering
12:30 Åpning av stevnee og oppvisning
18:30 Bankettmiddag og utdeling av stevnemedaljer
Søndag 4. juni
Frokost og hjemreise
Treninger frem mot stevnet
Vi skal øve sammen på showet som skal fremføres. Mer informasjon om trening til stevnet kommer.